Uzman Görüşü: Bu 6 RWA Coini Yükselişe Geçecek – 2. Bölüm

Piyasa anlatılarını anlayanlar milyonlar kazanacak, anlamayanlar ise dönüp duracaktır. Altcoinbuzz ekibinden kripto uzmanı Tari, 2024 yılında devasa boyutlara ulaşacağını öngördüğü 6 RWA coini inceliyor.

İlk sıradaki RWA coini: Swarm Markets (SMT)

Swarm Markets, Blockchain tokenlerini kullanarak farklı varlıkların alım satımını olduğundan çok daha kolay hale getirir. Düzenleyici uyumluluğu takip ettiği için kullanım için güvenlidir. Swarm Markets, finansal kurumların ve bireysel yatırımcıların platformlarında işlem yapmalarına izin verir. Ayrıca tokenleri stake edebilirsiniz. Swarm, geleneksel finansı Merkezi Olmayan finans (DeFi) ile birleştirerek ilgili herkes için yeni fırsatlar sunuyor. Swarm’ın hizmet tokenı SMT, şu anda 1,06 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ayrıca, SMT 34,5 milyon dolar piyasa değerine sahip.

İkinci sırada Chintai Nexus (CHEX) var

Geliştiricileri Chintai’nin hizmet tokenı olan CHEX’i, kısa süre önce Solana’da piyasaya sürdü. CHEX şu anda 227,3 milyon dolar piyasa değeri ile 0,22 dolar. Chintai Nexus, dijital varlıkları ve hizmet tokenlerini yönetmek için bir platform sunuyor. İşte iyi haber: Chintai Nexus’a kaydolarak USD ödülleri kazanmanız mümkün.

Listeye RWA Coini Polytrade (TRADE) ile devam ediyoruz

Polytrade gerçek dünya varlık pazar yeridir. Ticareti kolaylaştırmak için satıcıları, alıcıları, sigortacıları ve yatırımcıları birbirine bağlar. TRADE, Polytrade’in yardımcı token’ı. Şu anda 2,78 dolardan el değiştiriyor. Ayrıca, TRADE 90,5 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Polytrade hakkında bilinmesi gereken tek şey bu değil; “Reflection” adlı bir projesi var. Reflection NFT, normal varlıklarınızı dijital mülkiyete bağlar. Reflection NFT’nin holderları için sakladığı çok şey var. Bu NFT holderlarının polytrade RWA pazarındaki özel özelliklere ve iyi fırsatlara erişmeleri mümkün.

Sıradaki RWA Coini: Nexera Finance (NXRA)

Nexera’nın hizmet tokenı NXRA, şu anda 0,244 dolar seviyesinde işlem görüyor. Tokenin piyasa değeri 188,4 milyon dolar. Nexera Finance, işletmelerin düzenlemelere uygunluğu sağlarken finansal ve gerçek dünya varlıklarını yönetmelerini sağlar. Yenilikçi fikirlere sahip girişimler, sermaye toplamak ve tokenlerini piyasaya sürmek için Nexera’yı kullanıyor. Nexera kısa süre önce fonlama turlarında 15 milyon dolar toplayan Peaq ile ortaklık kurdu.

Clearpool Finance (CPOOL)

Avalanche üzerindeki kredi kasası ile Clearpool, DeFi kredilendirme sürecini dönüştürüyor. Şu anda olduğundan çok daha iyi olacak. Kredi kasaları ile borç alabilir ve borç veren olursanız daha yüksek getiri elde edebilirsiniz. Clearpool Finance’in hizmet tokenı olan CPOOL, 120 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,26 dolar seviyesinde. Clearpool’un son ortaklıkları onu 2024’te zirveye taşıdı.

Son sıradaki RWA Coini: Mantra (OM)

Mantra, uyumlu uygulamalar oluşturmak için Blockchain araçları sağlar. Bu araçların yüksek performanslı Blockchain uygulamaları üretmesi garantilidir. Mantra, kesinlikle mükemmel sonuçlar vereceğinden geliştiriciler için ana anlaşmadır. Kurumlar ve Geliştiricilerin gözleri Mantra’da çünkü kullanıcılara güvenli ve mevzuata uygun bir alan sağlıyor. Kripto alanı yasal uyumluluk konusunda istekli ve Mantra kurallara göre oynuyor. Mantra’nın tokenı olan OM, şu anda 629 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,79 dolar seviyesinde.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir